«Қош келдің, Наурызым!»

№22 мектеп – гимназияда 22-наурыз мерекеге арналған іс-шара өткізілді. 10 сыныптар «Қош келдің, Наурызым!» атты дәстүрлерін сахналық қойылым ретінде ұсынды. Бұл қойылымның авторы 10 «Е» сынып оқушысы Мусина Иман. Қойылымның мақсатымыз: балаларды көктемгі "Наурыз" мерекесімен таныстыру; қазақ халқының салт-дәстүрлеріне деген қызығушылықты арттыру; Отанға деген сүйіспеншілікті, түрлі ұлт өкілдеріне деген құрметті тәрбиелеу. Оқушыларға Наурыз жыл басы, ұлт мейрамы екендігін тарихи маңызын түсіндіру. Өз ұлтына деген сүйіспеншілігін арттыру; ата-ана, оқушы, ұстаз, жұртшылық өкілдерін ынтымақтастандыру. Қазақ халқының салт-дәстүрін, тілін, дінін, әдет-ғұрпын сақтауға, қастерлеуге тәрбиелеу болды. Қойылымда оқушылар өздерінің өнерін көрсетті би билеп, ән айтып, ойын ойнап. Иманның жазған шығармасы оқушыларға үлгі болды, шығармашылық шабыт берді. Бүгінгі өткен іс шара оқушылардың көз қарасын көп нәрсеге өзгертті, ынталарын артты. Балалар біздің болашағымыз.

Біртұтас_тәрбие

Наурызнама